Jana Kubíčková

Pojďme to spolu zkusit bez chemie..

Recenze a zpětná vazba Vás - mých klientů

Recenze prosím piště na email: prozdravibezchemie@seznam.cz

Do předmětu prosím uvádějte "RECENZE"


Hledal jsem cestu, která by mi pomohla se začít uzdravovat a byla mi právě doporučena kineziologie. Zavolal jsem paní Janě a hned jsme se domluvili. Na začátku to byla hlavně zvědavost a ze zvědavosti se stalo to, že už máme přes 10 společných setkání. Vždy se na setkání těším a nejlepší na tom je, že vidím na sobě výsledky. První setkání byly dost náročné, kdy emoce a hněv šly ven a nakonec se z toho stala jemná práce, která mě nijak neomezuje. Po každém sezení se vždy něco změnilo, vyřešilo nebo odkrylo něco dalšího. Paní Jana má lidský a přátelský přístup, kde je vytvořen bezpečný prostor pro sdílení. Občas je to i zábava. Hned po prvním sezení jsem na sobě viděl, že to skutečně funguje. Někdy si sami pomoct nedokážeme a můžeme se obrátit na někoho, kdo nám pomoct dokáže, pokud skutečně chceme.
Marek N.
Dobrý den Jani, ráda bych vám poslala velké poděkování, za Vaši skvělou práci. Byla jsem u Vás s určitým blokem, který jsem měla v "hlavě", který mě trápil, což se zrcadlilo i v mém životě s přítelem, v práci, kdekoliv... I když jsem věděla, že je to v hlavě a přečetla jsem si pár knížek o psychice, nedokázala jsem si pomoct. Ale díky návštěvě u Vás, odblokování toho "neduhu", se cítím lépe. Opravdu je mi fajn a ten můj blok mě již netrápí. Vaši práci, kineziologii, doporučuji a věřím, že se určitě ještě setkáme.
Veronika Ch.
Asi v osmi/devíti letech se u mého syna začaly objevovat tiky. Nejdříve mírné projevy se postupně začaly zhoršovat - nedaly se přehlédnout. Nejsem zastáncem léků, proto jsem zkoušela homeopatika a čínskou medicínu. Ani jedno však nepomohlo. Když už jsem ze zoufalství chtěla sáhnout po lécích, měla jsem v lékárně štěstí na lékárnici, která mi doporučila paní Kubíčkovou. Synovi bylo skoro 11 let, když s ním paní Kubíčková začala pracovat. Za půl roku byl bez potíží. Vždy budu děkovat a jsem vděčná za to, že jsem paní Kubíčkovou potkala a že pomohla uzdravit mého syna. Vtipné na tom je, že po celý ten půlrok jsem měla pocit, že se žádná změna neděje... a pak najednou byl bez tiků, ale já jsem si to uvědomila až po pár dnech, možná i týdnech. Mně paní Kubíčková také velmi pomohla a stále pomáhá. Hodně jsem se změnila - ovládaly mě strachy, nejistota,... Lepší se to, ale je stále na čem pracovat. Věřím, že i to ostatní zvládneme. Děkuji moc, že jste, paní Kubíčková! 🙂
Renata L.
Naše problémy začaly, když se syn (5let) začal v noci několikrát budit, že nechce do školky. Ráno býval unavený a nemoce na sebe nenechaly dlouho čekat 🙁 Pořád byl opakovaně nemocný. Prostě utrpení dítěte i matky. Celé dny jsem přemýšlela, jak mu pomoct. Řešila jsem to ve školce a byla jsem ujištěna, že se nic neděje. Pak jsem oslovila paní Kubíčkovou. Proběhlo odblokování. Všechno se ukázalo v novém světle...vše do sebe zapadalo. První změny byly viditelné do dvou dnů, když syn při loučení ve školce neměl slzy v očích. Přestal se v noci budit. Po 3 týdnech syn vyžaduje, aby byl první ve školce, před spaním mi povídá, co se mu líbí ve školce. Z hromádky neštěstí se stal spokojený klučina. DĚKUJEME
Lenka K.
K paní Kubíčkové jsem začala chodit letos v červnu, vzhledem k předchozím zkušenostem už jsem ani moc nevěřila, že mi něco dokáže opravdu pomoci. Po půl roce je ale všechno jinak. Nesu si se sebou spousty vytěsněných traumat z dětství/dospívání, včetně manipulace a citového vydírání. Sedm let jsem trpěla těžko popsatelným stavem s názvem depersonalizace. V podstatě jsem nebyla člověk, jen robot, kterému se ztratila duše. Všechno jsem musela vymyslet, nic nebylo srdcem. Po každé kineziologické práci jsem se postupně vracela blíž k sobě. Na něco jsem přicházela, odhazovala jsem ze sebe falešná přesvědčení a programy, které mi v minulosti vnucovali. Cítím, že jsem se neuvěřitelně posunula, konečně otevřela oči a získala zpátky alespoň tu zraněnou formu sama sebe. Moje cesta s kineziologií není zdaleka u konce, mám ještě toho dost, co musím zpracovat, ale na každé sezení se velmi těším a vím, že tohle má vážně smysl. Kineziologii s paní Kubíčkovou bych ze své zkušenosti stoprocentně doporučila všem, co se potýkají s traumaty, s úzkostmi či nízkým sebevědomím - vlastně s jakýmkoliv psychickým problémem. Mockrát děkuji! Máte dar!
Anna G.
Paní Janu Kubíčkovou znám téměř 1 rok osobně. Děkuji jí za mnohé - (rady, zkušenosti, pomoc). Na konci školního roku 2021 jsem se cítila vyhořelá fyzicky i psychicky. Ptala jsem se sama sebe, co mám udělat. Přišlo vnuknutí paní Janě zavolat a domluvit si s ní naši první schůzku. Můj zdravotní stav se po každé naší práci lepšil. Vnitřně jsem cítila, že kineziologie je to pravé, co mojí duši dělá dobře. Jsem stále na cestě. Kineziologie mi pořád ukazuje své možnosti, jak se pomocí ní posunout a stát se lepší, vyrovnanější a spokojenější. Jsem ráda, že jsem se touto cestou vydala.
Petra P.
Kineziologie nám velmi pomohla. Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Kubíčkové, která je opravdu člověk na svém místě. Mého pětiletého syna velmi trápilo jeho noční pomočování. Ač jsme mu všichni vysvětlovali, že je ještě malý a vše se ještě upraví. Že se tím nemá trápit. On sám tento problém řešil velmi. Nechtěl chodit spát ke kamarádům ze školky "Co kdybych se ve spaní počůral.", když jsme odjížděli na dovolenou a on dostal za úkol nabalit si do svého kufříku nějaké hračky - on sám si tam jako první začal balit náhradní spodní prádlo. To pro mě byla poslední kapka se rozhoupat a řešit situaci jinak než jen s dětským lékařem. Po návštěvě paní Jany Kubíčkové se situace výrazně zlepšila a již po měsíci byl znát ohromný pokrok. Nemáme ještě 100 % vyhráno, ale "noční nehoda" jednou za měsíc syna už vůbec netrápí. V hlavě teď nosí fotbal a je šťastný.
Lucie V.
Má dcera, 9 let, trpěla od mala vadou řeči a různými řečovými tiky ( nejvíce pokašlávání, které vkládala skoro za každou větu). Řeč se nám podařila spravit - pět let jsme intenzivně docházeli k logopedovi. Ale pokašlávání ne. Pediatr i alergolog nás přesměrovali na dětského psychologa. Kamarádka mi poradila vyzkoušet i jinou cestu a to paní Janu Kubíčkovou. Stačily dvě sezení a dcera je nyní, po dvou měsících, absolutně bez jakéhokoliv tiku. Mluví zcela plynule. Je z ní usměvavá a veselá holčička. Velké díky.
Bára S.
Paní Kubíčkovou a cestu kineziologie mi doporučila kamarádka, poté co viděla, jak se postupně můj psychický stav horší. Štvali mě kolegové v práci, manžel, děti mě vytočily i maličkostí, nic mě netěšilo. Co je to kineziologie jsem vůbec netušila. Když jsem k paní Kubíčkové vcházela do dveří, říkala jsem si, že to bude příjemné popovídání s milou paní. Po pár minutách jsem byla překvapená, k jakým změnám ve mně dochází. Paní Kubíčková mi otevřela oči, pomohla mi podívat se na věci z jiného úhlu a nabila mě, pro mě nevysvětlitelnou energii, ze které doposud čerpám. Je to již půl roku a mohu říci, že mi kineziologie změnila život. Nyní se více usmívám, přátelé říkají, že přímo zářím. Mám plno energie a těším se z každého dne.
Katka P.
Ve svém životě jsem byla zvyklá si se vším poradit sama. Ale přišel rozvod a pak další partnerský vztah, který byl diametrálně jiný, než bylo mé manželství. Jiný byl v tom , že byl propletený manipulací. Neustálé rozchody, bláznivé návraty, vše zalité sluncem, pak zase tvrdý střed s realitou. Tvrdý náraz A UVĚDOMĚNÍ, že podstata člověka se nemění. Výsledek 10-letého vztahu byl, že se se mě stala hromádka neštěstí, žena, která uhýbá, aby byl klid, žena bez sebevědomí a sebelásky. Žena, která o sobě pochybuje a je ZÁVISLÁ na muži, který si jí povodil jako loutku na nitkách. Ano, dovolila jsem mu to ve jménu LÁSKY. Tedy ve jménu ILUZE KLAMU ZAMLŽENOSTI VIDĚNÍ VĚCÍ TAK, JAK DOOPRAVDY JSOU. Jednoho dne jsem vyslechla rozhovor, který vedla paní Kubíčková s mojí kolegyní. V tu chvíli jsem pochopila , že nic se neděje náhodou. Měla jsem rozhovor vyslechnout ……… Zacítila jsem, že tudy vede cesta ke znovu nalezení mé síly, sebelásky a sebe-hodnoty. S paní Kubíčkovou jsem se spojila a dohodla si termín na kineziologii. Mám za sebou 2 sezení. Chtěla bych říci, že už po prvním sezení jsem cítila velké uvolnění. Doma se mi podařilo udělat velké množství práce. Do té doby po rozchodu jsem byla jako paralyzovaná. Ničeho schopna. Otevírají se mi určité obzory a přichází informace, které mi slouží k odvaze, abych se postavila mé situaci čelem. Po druhém sezení jsem pocítila , že se vracím sama k sobě. Že nemyslím na bývalého partnera, ale sama na sebe. Neskutečný pocit pohody a vnitřního klidu. Zase jsem se začala těšit na to co přijde a ze všeho, co je kolem mě. Jako by někdo ze mě strhl tlustou deku a mohla jsem se zase nadechnout. Jsem šťastná sama se sebou. Našla jsem v sobě neuvěřitelnou rozhodnost, kterou jsem v posledních letech tolik postrádala, ale nyní mi přijde neskutečně blízká. S paní Kubíčkovou mám před sebou ještě min. 3 sezení na které se moc těším.
Gabriela P.
Než jsem potkala paní Janu Kubíčkovou, měla jsem s kineziologií jen negativní zkušenost a dalo by se říci, že jsem na kineziologii jako na jednu z metod alternativního léčení úplně zanevřela. Jana mi velmi otevřela obzory: Co všechno lze kineziologií řešit, ale hlavně do jaké hloubky, o tom jsem neměla ani tušení. Od té doby kdykoliv jsem se ocitla v úzkých, vždy jsem se s důvěrou obrátila na Janu. Ať už to byly zdravotní problémy nebo jiné těžkosti, se vším naší rodině dokázala pomoci: Mladší dcera byla loni velmi často nemocná a po odblokování u Jany měla za letošní rok jen 1x dvoudenní nachlazení. U starší dcery se po psychickém otřesu objevily srdeční arytmie, po kapkách Joalis a kineziologickém sezení, je dcera už půl roku v pořádku. Já sama jsem potřebovala pomoci s opakujícími se trávicími obtížemi, které pomocí kineziologie nyní postupně mizí. Nikdy bych nevěřila, že lze odblokovat i takové problémy jako nepřiznání oprávněného nároku u příspěvku na péči. Nebo otevření cesty k tomu, aby si manžel našel práci, ve které bude spokojený a bude ho bavit. Po těchto zkušenostech musím říct, že je obrovský rozdíl v tom, kdo kineziologii provádí. A u Jany Kubíčkové není pochyb, že to je přesně její poslání, pro které tady přišla, aby mohla lidem pomáhat. Patří ji za to můj hluboký obdiv poděkování!
Pavlína P.
Než jsem do této zkušenosti šla, tak jsem váhala, ale to je u mě běžné. Nenapadlo mě, že budu kineziologií řešit u dcery vyrážku. A teď jsem ve finále ráda, že jsem tuto novou cestu zkusila, protože mě to nabilo a propojilo se mi mnoho z informací, které Janča řekla, a já jsem v nich našla, co jsem doopravdy zažila. Moc mi to psychicky pomohlo, což je v životě důležité. Myslet nejen na tělo, ale i na duši. A to mi Janča prohloubila, tímto ji moc děkuji.
Bára B.
S kineziologií jsem nikdy neměla zkušenost. Můj syn, 9 let, začal mít problémy se čtením - pletl písmenka a vynechával je. Každodenní trénink nepomáhal. Při každém čtení bylo vztekání, smlouvání. Prostě katastrofa. Když jsme všechno probraly s Janou, tak jsem se rozhodla pro kineziologii. Formou různých cviků jsme už po prvním sezení odcházeli spokojení. Při druhém už byla vidět viditelná změna a hlavně velký posun! Sám mi připomíná, že jsme ještě nečetli a i sám vezme knížku a malinko si přečte. Mladší syn, 2 roky a 7 měsíců, nemluvil. Měl pár svých slov a to mu stačilo. Janča nám tuto situaci odblokovala a ani ne do týdne jsem pozorovala změnu. Snaží se opakovat každé slovo. Jsem moc ráda, že se mi otevřel svět kineziologie, díky Jani!
Lenka K.
Několik měsíců jsem měla zdravotní problémy. Lékaři antibiotiky ani jinými prášky nic nevyřešili, problémy přetrvávaly. Rozhodla jsem se jít jinou cestou, kamarádka mi doporučila Janu. Nejprve jsme moje problémy řešili pomocí kapek Joalis. Vybrala jsem dvě kúry kapek Joalis a obtíže mizely. Kineziologii jsem neznala a vůbec jsem nevěděla,co si pod tím představit. Odhodlala jsem se řešit další svoje problémy pomocí kineziologie. Jsem spokojená a ohromená výsledky. Jana je skvělá, tohle je dle mého skutečné řešení problémů a nejen bezduché užívání prášků, které člověku stejně nepomůžou a jen mu svými nežádoucími účinky přivodí další zdravotní potíže. Vyzdvihla bych osobní přístup, profesionalitu, velkou dávku empatie a snahu pomoci
Jarmila M.