Jana Kubíčková

Pojďme to spolu zkusit bez chemie..

Recenze a zpětná vazba Vás - mých klientů

Recenze prosím piště na email: prozdravibezchemie@seznam.cz

Do předmětu prosím uvádějte "RECENZE"


Než jsem do této zkušenosti šla, tak jsem váhala, ale to je u mě běžné. Nenapadlo mě, že budu kineziologií řešit u dcery vyrážku. A teď jsem ve finále ráda, že jsem tuto novou cestu zkusila, protože mě to nabilo a propojilo se mi mnoho z informací, které Janča řekla, a já jsem v nich našla, co jsem doopravdy zažila. Moc mi to psychicky pomohlo, což je v životě důležité. Myslet nejen na tělo, ale i na duši. A to mi Janča prohloubila, tímto ji moc děkuji.
Bára B.
Několik měsíců jsem měla zdravotní problémy. Lékaři antibiotiky ani jinými prášky nic nevyřešili, problémy přetrvávaly. Rozhodla jsem se jít jinou cestou, kamarádka mi doporučila Janu. Nejprve jsme moje problémy řešili pomocí kapek Joalis. Vybrala jsem dvě kúry kapek Joalis a obtíže mizely. Kineziologii jsem neznala a vůbec jsem nevěděla,co si pod tím představit. Odhodlala jsem se řešit další svoje problémy pomocí kineziologie. Jsem spokojená a ohromená výsledky. Jana je skvělá, tohle je dle mého skutečné řešení problémů a nejen bezduché užívání prášků, které člověku stejně nepomůžou a jen mu svými nežádoucími účinky přivodí další zdravotní potíže. Vyzdvihla bych osobní přístup, profesionalitu, velkou dávku empatie a snahu pomoci
Jarmila M.
S kineziologií jsem nikdy neměla zkušenost. Můj syn, 9 let, začal mít problémy se čtením - pletl písmenka a vynechával je. Každodenní trénink nepomáhal. Při každém čtení bylo vztekání, smlouvání. Prostě katastrofa. Když jsme všechno probraly s Janou, tak jsem se rozhodla pro kineziologii. Formou různých cviků jsme už po prvním sezení odcházeli spokojení. Při druhém už byla vidět viditelná změna a hlavně velký posun! Sám mi připomíná, že jsme ještě nečetli a i sám vezme knížku a malinko si přečte. Mladší syn, 2 roky a 7 měsíců, nemluvil. Měl pár svých slov a to mu stačilo. Janča nám tuto situaci odblokovala a ani ne do týdne jsem pozorovala změnu. Snaží se opakovat každé slovo. Jsem moc ráda, že se mi otevřel svět kineziologie, díky Jani!
Lenka K.
Než jsem potkala paní Janu Kubíčkovou, měla jsem s kineziologií jen negativní zkušenost a dalo by se říci, že jsem na kineziologii jako na jednu z metod alternativního léčení úplně zanevřela. Jana mi velmi otevřela obzory: Co všechno lze kineziologií řešit, ale hlavně do jaké hloubky, o tom jsem neměla ani tušení. Od té doby kdykoliv jsem se ocitla v úzkých, vždy jsem se s důvěrou obrátila na Janu. Ať už to byly zdravotní problémy nebo jiné těžkosti, se vším naší rodině dokázala pomoci: Mladší dcera byla loni velmi často nemocná a po odblokování u Jany měla za letošní rok jen 1x dvoudenní nachlazení. U starší dcery se po psychickém otřesu objevily srdeční arytmie, po kapkách Joalis a kineziologickém sezení, je dcera už půl roku v pořádku. Já sama jsem potřebovala pomoci s opakujícími se trávicími obtížemi, které pomocí kineziologie nyní postupně mizí. Nikdy bych nevěřila, že lze odblokovat i takové problémy jako nepřiznání oprávněného nároku u příspěvku na péči. Nebo otevření cesty k tomu, aby si manžel našel práci, ve které bude spokojený a bude ho bavit. Po těchto zkušenostech musím říct, že je obrovský rozdíl v tom, kdo kineziologii provádí. A u Jany Kubíčkové není pochyb, že to je přesně její poslání, pro které tady přišla, aby mohla lidem pomáhat. Patří ji za to můj hluboký obdiv poděkování!
Pavlína P.
Ve svém životě jsem byla zvyklá si se vším poradit sama. Ale přišel rozvod a pak další partnerský vztah, který byl diametrálně jiný, než bylo mé manželství. Jiný byl v tom , že byl propletený manipulací. Neustálé rozchody, bláznivé návraty, vše zalité sluncem, pak zase tvrdý střed s realitou. Tvrdý náraz A UVĚDOMĚNÍ, že podstata člověka se nemění. Výsledek 10-letého vztahu byl, že se se mě stala hromádka neštěstí, žena, která uhýbá, aby byl klid, žena bez sebevědomí a sebelásky. Žena, která o sobě pochybuje a je ZÁVISLÁ na muži, který si jí povodil jako loutku na nitkách. Ano, dovolila jsem mu to ve jménu LÁSKY. Tedy ve jménu ILUZE KLAMU ZAMLŽENOSTI VIDĚNÍ VĚCÍ TAK, JAK DOOPRAVDY JSOU. Jednoho dne jsem vyslechla rozhovor, který vedla paní Kubíčková s mojí kolegyní. V tu chvíli jsem pochopila , že nic se neděje náhodou. Měla jsem rozhovor vyslechnout ……… Zacítila jsem, že tudy vede cesta ke znovu nalezení mé síly, sebelásky a sebe-hodnoty. S paní Kubíčkovou jsem se spojila a dohodla si termín na kineziologii. Mám za sebou 2 sezení. Chtěla bych říci, že už po prvním sezení jsem cítila velké uvolnění. Doma se mi podařilo udělat velké množství práce. Do té doby po rozchodu jsem byla jako paralyzovaná. Ničeho schopna. Otevírají se mi určité obzory a přichází informace, které mi slouží k odvaze, abych se postavila mé situaci čelem. Po druhém sezení jsem pocítila , že se vracím sama k sobě. Že nemyslím na bývalého partnera, ale sama na sebe. Neskutečný pocit pohody a vnitřního klidu. Zase jsem se začala těšit na to co přijde a ze všeho, co je kolem mě. Jako by někdo ze mě strhl tlustou deku a mohla jsem se zase nadechnout. Jsem šťastná sama se sebou. Našla jsem v sobě neuvěřitelnou rozhodnost, kterou jsem v posledních letech tolik postrádala, ale nyní mi přijde neskutečně blízká. S paní Kubíčkovou mám před sebou ještě min. 3 sezení na které se moc těším.
Gabriela P.